Recenze HS Flamingo

Přidáno: 10. října 2016

• Krásně funguji dobře hoří ,žádný problém s oplachem skla automatická regulace funguje jak má. S ladomatem žádný problém z dehtem .
  • Výkon nemůže být takový jaký udává výrobce absolutně nedokáží nahřát kubíkovou akumulační nádrž max 69 C . Což je docela podstatný problém člověk v dobré výře koupí produkt který vlastně není vůbec ekonomický protože teplovodní kamna bez aku nádrže nemají žádnou výhodu,teplo je jen když topíte .

Cena přijatelná kvalita taky ale výkon tak do 3 plus 1.

Přidáno: 2. října 2016

• Hned je teplo
  • Páka na dveřek není izolované a spalily jsme ruce. Musí používat rukavice.

Xxxxx

HS Flamingo DELUXE SENAI, hnědá/sametová

HS Flamingo DELUXE SENAI, hnědá/sametová

Přidáno: 15. září 2016

Zakoupeno v Krbylevně.cz

• Kamna jsem si zakoupil na doporučení prodejce...je to bomba a jsem velice spokojen. Kamna jsou nejenže hezká, vypadají kvalitně ale to hoření mne maximálně překvapilo. Ještě jsem něco takového neviděl.
  • Jediné proti je samozavíráni dvířek...bylo mi vysvětleno, že to dle norem musí být...a ihned mi bylo vysvětleno, jak to odpojit. :)

Zlatý Český ručičky...super

HS Flamingo DELUXE PENTAI, hnědá/sametová

HS Flamingo DELUXE PENTAI, hnědá/sametová

Přidáno: 23. srpna 2016

Zakoupeno v Krbylevně.cz

• Dílenské zpracování kamen je na velice vysoké úrovni. Byl jsem velice zvědav na hořeni kamen. Dle videa hoření vypaďlo velice pěkně. Po vyzkoušení kamen jsem byl velice překvapen nejen tím jak kamna hoří, ale i nízkou spotřebou paliva. Oplach skla funguje taky. Jsem velice spokojen.
  • Kamna jsou poměrně těžká, za pomocí kamarádů jsem to bez problému zvládl.

Tato kamna mohu vřele každému doporučit.

Reakce obchodu Krbylevně.cz

děkujeme za nákup a kladné hodnocení krbových kamen.
S pozdravem tým e-shopu.

HS Flamingo DELUXE ISLAND, červená

HS Flamingo DELUXE ISLAND, červená

Ověřený zákazník Krby-kamna-eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. srpna 2016

Zakoupeno v Krby-kamna-eshop.cz

• V kamne jsem topil tři krát a jsem velice překvapen systémem spalování a celkovou funkčnosti. Vybral jsem kamna aby byla funkční a aby se líbila. Kamna obdivují všichni sousedi v okolí. Jsem nad míru spokojen.

Perfektní dvojité spalování
Jednoduchá obsluha
Oplach skla funguje taky skvěle
Perfektní česká práce

Reakce obchodu Krby-kamna-eshop.cz

Dobrý den Karle,
děkujeme za obchod a Vaší recenzi. Kamna jsou jak píšete opravdu perfektní.
S pozdravem tým e-shopu.

Ověřený zákazník DANESI s.r.o. Karel

Přidáno: 5. srpna 2016

Zakoupeno v DANESI s.r.o.

• Cena, rychlost dodání, bezvadná komunikace s prodejcem

KrbyLevne.cz KrbyLevne.cz

Přidáno: 7. dubna 2016

Dobrý den, jsme mimo jiné značky prodejci i těchto krbových kamen a krbových vložek Aquaflam a i my jsme se zákazníky několikrát řešili oplach skla a dehtování ve spalovací komoře.
ZJIŠTĚNÍ: Výrobce, v technických parametrech udává tah komínu 12 - 14 Pa. Kamna jsme na prodejně měli zapojená také a špinění se vyřešilo zregulováním komínového tahu. Naměřená hodnota našeho komínu byla něco kolem 25 Pa. Na komín jsme umístili regulátor tahu komína, který jsme nastavili na požadovanou hodnotu 13 Pa.(investice 1200,- Kč + 20 minut práce) Hoření kamen, oplach skla, dvojité spalování a nakonec i spotřeba dřeva se změnila o 200% a kamna fungují úplně skvěle.
ZÁVĚR: Doporučujeme zkontrolovat tah komínu a popřípadě dokoupit regulátor tahu

S pozdravem tým e-shopu Krbylevne.cz

Přidáno: 29. března 2016

• Dobrý tah, dobrá kvalita zpracování, funguje i terciální spalování, dobrá výhřevnost, pěkný design.
  • Barva na kamnech se vypaluje celý den, ozdobné plechy v čele jsou náchylné k poškrábání. Rukojeť na otvírání dvířek se časem dost rozpálí.

Velice dobrá kamna. Vytápíme s nimi 160m3. Nutnost je komínová klapka. V místnosti působí elegantně.

HS Flamingo ESPO I šedá

HS Flamingo ESPO I šedá

Ověřený zákazník Českázahrada.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. ledna 2016

Zakoupeno v Českázahrada.cz

• Vzhled, účelnost,cena
  • Při třetím zatopení se nad dvířky na laku udělaly puchýře a je vidět čistý plech. Velikost asi 10x5 cm.

Čekám, jestli se neobjeví další problém. Budu to řešit telefonicky, možná pak reklamací.

Přidáno: 15. listopadu 2015

• poměr cena výkon
  • výhřevnost
  • účinné P a S spalování
  • kličku nelze otevřít bez rukavic
  • po pár zatopení se přivařilo těsnění k plechu a musel jsem koupit nové
  • zabalení kamen firmou katastrofa izolačkou přímo na kamna

nutné koupit komínovou klapku, lepší regulace tahu, vše Vám hned nevyletí komínem, jak jsem již psal zabalení kamen izolačkou přímo na kamna, tak že to nedostanete nikdy dolů, bez jakékoliv reakce na reklamaci....kupoval jsem českazahrada.cz, bylo by toho ještě více, ale nejsem řitopich.
Vyhřívám stím spodek baráku cca. 80m2 a teplota 25. Nutné větrání nebo udělat průduch s ventilátorem. S odstupem času bych pořídil i s bud horkovzdušnym nebo teplovodním zásobníkem, ale to by bylo za jinou cenu.

Ověřený zákazník Kamenný obchod Ověřený zákazník

Přidáno: 13. listopadu 2015

Zakoupeno v Kamenný obchod

• Druha kamna stejneho typu, funguji dobre, pekne prohreji celou mistnost, maji tercialni spalovani, pekne vypadaji a sou z masivniho plechu
  • Nenasel jsem zadnou nevHodu

Sssnezbyva nez doporucit

Ověřený zákazník Kamenný obchod Tomáš Vohralík

Přidáno: 31. října 2015

Zakoupeno v Kamenný obchod

• Výborně provedená kamna, z opravdu tlustýho plechu, kvalitní lakování, krásně topí, dobře se reguluje výkon..
  • po prvnim zatopení vypad kus těsnící šňurky kolem dveří, stačilo vložit zpět a už drží, asi jen ne dokonale vloženo, či během přepravy se uvolnilo...

Za přiměřenou cenu velmi kvalitně vyrobená kamna od českého výrobce

dá se v nich topit i na nižší výkon bez toho aby kouřili (suché dřevo samozřejmě)

kazdopádně sou fakt těžký 110KG a někam je dotáhnout či donýst vyžaduje dost síly, tak je třeba na to myslet...

Přidáno: 11. října 2015

Zakoupeno v Krbylevně.cz

Kamna jsou super. Vytopí krásně 4 místnosti co máme v přízemí. Na jaro a podzim ideální a vypadají skvěle.

Přidáno: 8. dubna 2015

• Vytápění
  • Barva se lehce odře.

Čekali jsme na ně něco málo přes měsíc i když měli psáno že jsou na skladě. Po 2 měsících nadšení přišlo zklamání a to že z ničeho nic smrad nedá se topit protože bychom se leda tak udusili. Prach v kamnech neni dokonce jsme je čistili v domnění že to bude ok. Barva to není tak ani nevím čím to může být, ale začíná mě to štvát.

Jinak co se týče vytápění tak si nemáme na co stěžovat. Jenže bohužel budem muset přestat a zřejmě mrznout, jelikož se nemíníme udusit. Tyhle kamna nám byl čert dlužen.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2015

Zakoupeno v KASA.cz

• vzhled
  • velikost
  • je citlivý na opřískání barvy

celkově jsem s pokojená jak s komunikací obchodu, tak doručením a i s výrobkem.

Přidáno: 19. ledna 2015

• kvalita provedení
  • snadná nahraditelnost šamotových cihel
  • jednoduchost provedení
  • velikost spalovacího prostoru
  • nemožnost uzavřít externí přívod vzduchu

Přidáno: 8. ledna 2015

• Dostatečný výkon -nemusí se uvažovat o zákonu č 201/2012.
  • Zanáší se sklo,

Při topení nutné dokonalé zasunutí popelníku-přisáva si pak vzduch nekontrolovatelně,Mohl výrobce dodat i škrtící klapku na výstup spalin o komínu.Hůř se čistí výměník,ale jde to.

Ověřený zákazník Krbova-kamna.com Ověřený zákazník

Přidáno: 4. ledna 2015

Zakoupeno v Krbova-kamna.com

• kamna jsou velmi hezká
  • dobrá cena
  • musel jsem reklamovat řídící jednotku ovládání externího přisávání vzduchu (šlo to jak po drátkách - firma reagovala rychle)
  • buď jsem se ještě nenaučil kamna ovládat, nebo mají zbytečně moc různých přísunů vzduchu...dřevo tam shoří rychleji, než ho stačím přikládat....
  • chtělo by to asi silnější výměník...na zavlažení topení v patře stačí, ale na vytopení nikoli. Pak by kamna mohla sloužit i jako primární vytápění.
  • oplach vzduchu??? Co to je?

-doporučuji

Přidáno: 2. ledna 2015

• design
  • výkonnost
  • zavírání dvířek (žádná vyčnívající klika)
  • více se špiní dvířka

Krbová kamna doporučuji každému kdo potřebuje vytopit větší prostory. Máme obývák s kuchyní dohromady o velikosti 40 m2 a výška stropů je 3,6 m a musíme mít neustále otevřené dveře do ostatních místností. Vytopí opravdu velké prostory.

Přidáno: 27. prosince 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Velmi slušný výkon a cena.
  • Po prvním zatopení se začne barva lepit,než vytvrdne.

Výrobek jsem zakoupil kvůli super poměru-cena/výkon. Velkou roli také hrálo to,že jde o český výrobek. Z tohoto důvodu můžu pouze doporučit.

Zobrazuji 241 - 260 ze 334 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15...17